Aktuality

Pozvánka ISH 2023

Dovolte, abychom Vás pozvali na mezinárodní veletrh ISH 2023, který se koná ve dnech 13.–17. března 2023 ve Frankfurtu.

Expozici skupiny Alca Group můžete nalézt v hale 4.0, výstavní stánek číslo B85.

Těšíme se na setkání s Vámi.

INFO 1–2023

  • Pračkový podomítkový sifon pro napojení dvou spotřebičů
  • Univerzální samotížný montážní systém pro fotovoltaické panely na ploché střechy
  • Ocenění Design Plus ISH 2023 pro drenážní žlab s roštem pro vložení dlažby nebo kamene

Alcadrain opět v Českých 100 Nejlepších

Již pošesté v řadě se společnost Alcadrain umístila v žebříčku Českých 100 Nejlepších a oproti roku 2021 poskočila z padesátého místa na krásné jedenačtyřicáté místo.

Vyhlášení 27. ročníku soutěže spolu s mezinárodní konferencí Klíčové faktory úspěchu proběhlo již tradičně na Pražském hradě v Nové Galerii a ve Španělském sále.

Alca Days 2022 nadchly přes 130 zákazníků

Uplynulý týden patřil Alca Days – největší události pro naše zákazníky tohoto roku. Přivítali jsme přes 130 partnerů, tentokrát zejména z regionů našich poboček. Přijeli hosté z Polska, Maďarska, Rumunska, Bulharska, ale i dalších zemí jako Moldávie nebo Albánie.

Během této na podzim již tradiční akce měli naši zákazníci možnost navštívit pražský showroom, prohlédnout si výrobní závody FV Plastu v Čelákovicích i společnosti Alcadrain v Břeclavi. Nakoukli tak pod pokličku celé skupiny Alca Group.

Designblok 2022 5.–9. října

Letos budeme součástí největší výběrové přehlídky designu a módy ve střední Evropě – veletrhu Designblok

Designové výrobky Alca, luxusní prostory, česká rodinná firma - to jsou důvody, proč jsme se rozhodli zapojit do projektu Designblok 2022. Navštivte nás v termínu od 5. do 9. října a přesvědčte se na vlastní oči o prvotřídní kvalitě i luxusním designu produktů ALCA.

Pozvánka FOR ARCH

Dovolte, abychom Vás pozvali na mezinárodní veletrh
FOR ARCH, který se koná ve dnech 20.–24. září 2022
v areálu výstaviště PVA Expo Praha Letňany.

Expozici skupiny Alca Group
můžete nalézt v hale číslo 4, výstavní stánek číslo 4C15.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Vstupenka zdarma

Koncert Čechomoru v rámci LVHF 2020 se konečně odehrál!

V pátek 24.6. se uskutečnil v zámecké jízdárně ve Valticích koncert skupiny Čechomor společně s Moravskou filharmonií Olomouc pod taktovkou Ondřeje Vrabce a Lenky Dusilové! 5. ročník LVHF 2020 kvůli pandemii covid skončil až na konci června 2022. Jsme hrdí, že můžeme být už několik let hlavním partnerem této úžasné kulturní události, jež je jednou z nejzajímavějších na jižní Moravě. „Děkujeme za skvělý zážitek, takové kulturní akce podporujeme moc rádi,“ skládá poklonu výkonná ředitelka Alcadrain Radka Prokopová. Již dříve zakoupené vstupenky si většina fanoušků ponechala a 800 lidí vytvořilo nezapomenutelnou atmosféru. "Máme radost, že se konečně povedlo po takové době koncert uskutečnit. Těšili jsme se nejenom my organizátoři, ale i sami hudebníci a především návštěvníci, kteří si i přes dlouhou čekací dobu lístek z roku 2020 ponechali, a vystoupení tak bylo i pro ně odměnou za trpělivost," vysvětluje nadšeně ředitel festivalu Jiří Partyka.

Pozvánka MCE Miláno

Dovolte, abychom Vás pozvali na mezinárodní veletrh MCE Milano, který se koná ve dnech 28. 6.–1. 7. 2022 v areálu výstaviště Fiera Milano.

Expozici skupiny Alca Group můžete nalézt v hale číslo 14, výstavní stánek číslo G79.

Těšíme se na setkání s Vámi.

INFO 1–2022

  • Pračkový podomítkový sifon pro napojení dvou spotřebičů
  • Vyklápěcí ovládací tlačítka THIN
  • Nové ovládací tlačítko MOON
  • Vpust pro vinylové podlahy
  • Inovace montážních rámů

Otevření showroomu v Praze

V úterý 10.5. jsme oficiálně otevřeli nový showroom v Praze. Slavnostní pásku přestřihli majitelé Alca Group Radka Prokopová a František Fabičovic. Spolu s nimi se tohoto významného okamžiku zhostili také architekti, kteří stavbu a interiér navrhli – Stanislav Fiala a Ivanka Kowalski. Designový prostor v pražských Holešovicích krásně podtrhuje naše prémiové produkty. Na 1200 metrech čtverečních najdete produkty jak Alcadrain, tak FV Plast. I Vinařství Obelisk tam má své zastoupení v podobě stylového vinného koutku.

Práce a ubytování pro občany Ukrajiny

Občanům Ukrajiny nabízíme práci v našem výrobním závodě v Břeclavi včetně ubytování. V případě zájmu prosím volejte na +420 778 492 331 nebo nás kontaktujte e-mailem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.