Podlahové žlaby

Sprchové podlahové žlaby jsou moderním nástupcem klasického sprchového koutu s vaničkou. Prostor koupelny se otevře, stane se tak bezbariérovým a dodá koupelně větší vzdušnost.

Podlahové žlaby

Sprchové podlahové žlaby jsou moderním nástupcem klasického sprchového koutu s vaničkou. Prostor koupelny se otevře, stane se tak bezbariérovým a dodá koupelně větší vzdušnost.

Jsme lídrem na trhu podlahových žlabů v Evropě. Vsaďte na jistotu a vyberte si podlahový žlab ALCA.

Naše komplexní nabídka podlahových žlabů zahrnuje žlaby z různých materiálů (nerezové i plastové), pro různé umístění ve sprchovém koutu (do prostoru, ke zdi, do rohu i pro zabudování do stěny), s různou stavební výškou (standardní i sníženou), bohatý výběr designových roštů.

Žlaby s nízkou stavební výškou

Nerezové žlaby ALCA jsou uzpůsobeny nejvyšším nárokům na zabudování. Nabízená minimální stavební výška žlabů ALCA je od 55 mm do 85 mm. Výška 55 mm je vhodná pro rekonstrukce domů, kde je úzký profil betonové vrstvy podlahy. Výška 85 mm je vhodná pro novostavby, ve kterých se už při projektování koupelny počítá se zabudováním žlabu.

Žlaby s dokonale čistitelným sifonem

Tam, kde je standardně jedna zápachová uzávěra, využívá nerezový žlab ALCA systém dvou odtokových komor s vyjímatelnými vtokovými dílci. Vzniká tak sifon se zdvojenou zápachovou uzávěrou s možností jednoduchého a dokonalého čistění obou odtokových komor až po odpadní trubku. Díky zdvojené zápachové uzávěře jsme prodloužili dobu mezi údržbovým čistěním odtokových komor na dvojnásobek. Na vyžádání lze objednat i sifon s kombinovanou zápachovou uzávěrou.

Žlaby s prodlouženou zárukou 25 let

Odbornou a profesionální montáží lze výrazně ovlivnit funkčnost, životnost a užitnou hodnotu výrobku a tím samozřejmě spokojenost uživatele s daným produktem. Na nerezové podlahové žlaby Alca, nainstalované certifikovaným instalatérem proto poskytujeme rozšířenou záruční lhůtu 25 let.

Podlahové žlaby

filter item img
Pro perforovaný rošt

Perforované rošty ALCA vycházejí z hravých variací geometrických tvarů. Snadno si tak vyberete ten pravý podle svého vkusu. Jsou k dostání ve vysokém lesku nebo kartáčovaném matu. Standardní provedení je v nerezové oceli AISI 304, ale jsme schopni uspokojit i individuální požadavky na ocel vyšší třídy.

filter item img
Do prostoru

Žlaby umístěné do prostoru sprchového koutu nabízíme v plastové i nerezové verzi, vč. barevného provedení v černé matné barvě. Můžete vybírat mezi tradičními nerezovými žlaby s širokou nabídkou různých typů roštů (plné, perforované, pro vložení dlažby) nebo provedení Fit and Go, kde máte vše potřebné pro instalaci již obsaženo v balení.

filter item img
Ke stěně

Žlab umístěný ke stěně odvede spolehlivou a diskrétní službu. Umožní vaší dlažbě lépe vyniknout a podtrhne tak eleganci sprchového koutu. Velkou výhodou je také jednodušší spádování podlahy pouze jedním směrem.

filter item img
Odtokový systém do stěny

Odtokový systém pro zabudování do stěny je zvláště vhodný do míst s větší frekvenci lidi, jakými jsou například bazény, lázně a wellness centra. Kryt žlabu můžete mít v plném provedení v lesku či matu, anebo jej lze vyplnit obkladem, aby dokonale splynul se sprchovým koutem. Voda vtéká do žlabu pouze mezerou mezi okrajem dlažby a krytem odtokového systému.

filter item img
Pro plný rošt

Základ roštu tvoří U-profil z nerezové oceli. Na něj je nalepena masivní deska z nerezové oceli, kaleného skla, mosazi či syntetického kamene. Díky variabilitě povrchu se z plného roštu ALCA stane ozdoba vaší koupelny.

filter item img
Pro vložení dlažby

Ve své podstatě jde o speciální vaničku z nerezové oceli. Dno vaničky je přelepeno pásem s hrubým povrchem, který je uzpůsoben pro snadné obložení dlažbou nebo vodovzdorným dřevem.

filter item img
Liniové podlahové žlaby plastové

Plastové žlaby představují ekonomické řešení v segmentu podlahových žlabů. Použití jiného materiálu umožňuje snížit cenu při zachování relativně vysokých funkčních vlastností. Jsou vyrobeny z vysoce odolného plastu, který odolává mrazu i chemii. Na výběr jsou podlahové žlaby ve dvou stavebních výškách.

filter item img
Rošty

Chcete nechat rošt vyniknout nebo jste milovníkem minimalismu a přejete si, aby se opticky propojil s dlažbou? Je to jen na vás. Nabízíme široky výběr zajímavých roštů v různých designech i materiálech. Pusťte se proti proudu a nechte se inspirovat.

filter item img
Fit and Go

V čem spočívá skutečna inovace? V základním principu se jedná o něco, co lidem zjednoduší práci a dopřeje více pohodli. A přesně tohoto motta se držíme, když vyvíjíme design a technologii našich produktů. S radostí sledujeme, že se díky tomuto přístupu staly z některých našich produktů již stálice.

filter item img
Příslušenství

Široký výběr příslušenství k podlahovým žlabům ve standardním provedení i na míru vašim potřebám.