Sprchové
žlaby do koupelny

Sprchové žlaby jsou moderním nástupcem klasického sprchového koutu s vaničkou. Prostor koupelny se otevře, stane se tak bezbariérovým a dodá koupelně větší vzdušnost. Prodloužená záruka 25 let na nerezové podlahové žlaby je důkazem, že jsme o kvalitě našich výrobků skutečně přesvědčeni.

Sprchové
žlaby do koupelny

Plastové i nerezové žlaby

Nabídka sprchových žlabů Alca zahrnuje ekonomickou plastovou i prémiovou nerezovou variantu. Můžete se spolehnout na rošt z ušlechtilých materiálu (nerez, kalené sklo), vysoký průtokdokonale čistitelný sifon. 
S maximálním důrazem na kvalitu a prodlouženou zárukou.

Všechny naše žlaby jsou vyrobeny v České republice a zaručujeme 100% dostupnost náhradních dílů.

Široký sortiment sprchových roštů

Chcete nechat rošt vyniknout nebo jste milovníkem minimalismu a přejete si, aby se opticky propojil s dlažbou? Je to jen na vás. Nabízíme široký výběr zajímavých roštů v různých designech i materiálech.

Široký sortiment sprchových roštů

Různé stavební výšky pro rekonstrukce i novostavby

Máme řešení i pro rekonstrukce a stavby, v nichž je problém s nedostatkem místa v podlaze. Žlaby se sníženou stavenbní výškou nabízíme jak v plastovém tak i nerezovém provedení.

Nerezové žlaby mají navíc i možnost spodního odtoku, které jsou vhodné např. do dřevostaveb, kdy je voda vedena v podlaze.

Všechny možnosti instalace žlabu

Pro potřeby každého sprchového koutu máme řešení. Ať už si vyberete sprchový žlab ke stěně, do stěny, do prostoru nebo do rohu tak vždy můžete očekávat maximální kvalitu, jednoduchou údržbu a servis.

Katalog zdarma ico
Katalog zdarma
Mějte nabídku našich modulů a tlačítek stále při ruce. Katalog vám pošleme v digitální podobě e-mailem a nebo přímo na vaši adresu.

Výhody řešení 
sprchových žlabů Alca

Kompletní výroba v České republice, 100% dostupnost náhradních dílů nebo prodloužená záruka jsou jedny z mála předností podlahových žlabů Alca.

Jednoduchá instalace, technické parametry a zákaznická podpora jsou dalším důležitým aspektem proč zvolit právě sprchový žlab Alca.

Montážní schéma

 1. žlab Alca
 2. sifon
 3. podkladový beton
 4. vrchní beton
 5. penetrační nátěr
 6. hydroizolační páska
 7. hydroizolační hmota
 8. lepidlo
 9. dlažba
 10. flexibilní výplň
 11. kotvicí nohy
 12. rošt Alca

Po–Pá 7.00–16.00 hod.
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora

Jsme tu pro vás. Kontaktujte naši odbornou technickou podporu telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu mezi 9:00 a 16:00. Naši zkušení specialisté vám rádi pomohou s jakýmikoli dotazy, problémy nebo nastavením. Vaše spokojenost je pro nás prioritou!

Volejte: +420 773 835 720
Pište: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nabídka školení
Nabídka školení

Získejte záruku až 25 let na naše produkty.

Účastněte se našeho školení a získejte certifikát, díky kterému získáte záruku až 25 let na naše produkty.

Online katalog žlabů

 • Do prostoru
 • Ke stěně
 • Do stěny
 • Do rohu