Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí vzdělávání mládeže a můžeme tak pomoci středním a vysokým školám v Česku a na Slovensku. V Alce jsme si vědomi důležitosti technického vzdělání a chceme se aktivně podílet na jeho podpoře a rozvoji.

Sponzoring škol v oboru instalatér

Věříme, že naše spolupráce se školami by měla být co nejvíce prospěšná pro všechny. Proto jsme se rozhodli nabídnout středním školám různé formy podpory, jako je například sponzorování nebo přímé vybavení učeben moderními technologiemi.

V případě sponzorování se snažíme podporovat školy, které prokazují zájem o moderní vzdělávání a zlepšení kvality výuky v oboru instalatérství. V rámci sponzorování můžeme poskytnout naše výrobky, které umožní studentům získat praktické zkušenosti a připravit se na budoucí pracovní výzvy.

V případě přímého vybavení učeben nabízíme školám moderní technologie a produkty naší firmy, které jsou nezbytné pro kvalitní výuku instalatérských oborů.

Díky této formě podpory se školy mohou spolehnout na to, že jsou vybaveny moderními a výkonnými technologiemi, které umožní studentům získat praktické zkušenosti.

Sponzoring škol v oboru instalatér

Návštěvy škol ve výrobním závodě Alca

Naše spolupráce se středními a vysokými školami zahrnuje i průvodní program návštěvy našeho výrobního závodu, kde se studenti mohou seznámit s našimi moderními technologiemi a výrobními procesy. Zároveň se studenti střední odborných učilišť vzdělávají v našich produktech, díky čemuž jsou nachystání do praxe, kde se s nimi dennodenně potkávají.

Návštěvy škol ve výrobním závodě Alca

Pravidelné návštěvy učnovských oborů

Kromě návštěv škol u nás ve výrobním závodě Břeclavi také pravidelně navštěvujeme střední školy, kde představujeme naše produkty a novinky v oblasti instalatérských technologií. Při těchto návštěvách se zaměřujeme na praktické ukázky a demo instalace, aby studenti měli možnost se seznámit s našimi výrobky a jejich vlastnostmi přímo v akci.

Pravidelné návštěvy učnovských oborů

Certifikace studentů posledního ročníku SOU a SOŠ

Našim cílem je připravit studenty středních odborných učilišť na to, co je čeká v praxi a nabídnout jim praktické zkušenosti, které jim pomohou při jejich budoucí práci. Proto studenti posledních ročníků, kteří absolvují náš speciální školicí program, získávají certifikát, který potvrzuje jejich znalosti a zkušenosti. Navíc tento certifikát garantuje 15 let záruky na naše výrobky.

Certifikace studentů posledního ročníku SOU a SOŠ
Jsme přesvědčeni, že společnou spoluprací s vámi můžeme přispět ke zlepšení kvality vzdělávání v oblasti instalatérství a podpořit studenty v jejich budoucí kariéře.

Uplatnění absolventů v Alce

Díky naší dlouhodobé spolupráci se středními a vysokými školami technických i ekono-mických oborů jsme schopni nabídnout studentům při jejich studiu stáže a také u nás najdou uplatnění absolventi těchto škol.

Připojte se k Alce a pracujte s moderními technologiemi v prostředí, kde jsou inovace a rozvoj na prvním místě.

Více na kariera.alcadrain.czlink arrow right

user-white-icon
Uplatnění absolventů v Alce
Zajímá vás více? bg
Zajímá vás více? ico
Zajímá vás více?
Chcete zjistit více informací nebo k nám se svojí třídou přijet na exkurzi?