Elegance, design a inovace. To jsou hodnoty skupiny Alca Group, které se odrážejí i v našem novém showroomu v Praze. Přijďte se přesvědčit o prvotřídní kvalitě i luxusním designu produktů ALCA od tradičního českého výrobce. Těšíme se na vás!

SORTIMENT PRO PROJEKTY

Showroom Alca slouží zejména architektům, projektantům a developerům. Na ploše 1200 m2 najdete stylovou expozici všech produktů společnosti Alca Group - sanitární techniku i sortiment potrubních systémů - která může sloužit jako inspirace pro váš byznys. Náš tým projektových manažerů je připraven pomoci s prezentací sortimentu Alca Group ve vaší prodejně. Prostory showroomu je možné využít také pro pořádání eventů.

Sjednat schůzku

ALCA - kompletní sortiment
ALCA - kompletní sortiment
ALCA - kompletní sortiment

Prémiový design

Přijďte se na vlastní oči přesvědčit, že naše produkty jsou nejenom dokonale technicky zpracované a funkční, ale mají také luxusní vzhled, jenž je rukopisem renomovaných designérů. Pro architekty je k dispozici například kompletní přehled nerezových designových programů, ovládacích tlačítek nebo designových žlabů a roštů. Ať už preferujete minimalistický design nebo hledáte do koupelny naopak dominantní prvek, u nás si zaručeně vyberete.

Prémiový design

Alcasystem: Zjednodušte si stavbu

Nejenom pro zástupce developerů a projektantů jsme vybudovali v showroomu několik instalací systémových stěn. Najdete zde modelovou stěnu, na které si můžete vyzkoušet jednoduchost montáže a modularitu systému za asistence našich odborníků nebo kompletní typové bytové jádro prezentující všechny výhody našich systémových stěn oproti sádrokartonové nebo zděné výstavbě.

Alcasystem: Zjednodušte si stavbu

Potrubní systémy

Potrubní systémy společnosti FV Plast, která se stala v roce 2021 součástí skupiny Alca Group, představují řešení pro rozvody vody a vytápění v rezidenční i průmyslové výstavbě. Přijďte se podívat na kompletní přehled trubek a tvarovek PP-RCT s o 37 % větší průtočností a poznejte také výhody vícevrstvých univerzálních MULTIPERT trubek pro instalační i topné systémy.

Potrubní systémy

Neviditelný systém topení a chlazení

COMFORT je integrovaný systém podlahového topení a stropního chlazení, který nabízí perfektní tepelnou pohodu po celý rok bez nároků na prostor – jednoduše řečeno v budově není vůbec vidět. Zjistěte na našem showroomu, jak to celé funguje. Projekt pro vaši stavbu vám navíc zpracujeme zdarma.

Neviditelný systém topení a chlazení

Odborná školení

V rámci konceptu Alca Academy pořádáme odborná školení pro profesionály – instalatéry, prodejce, projektanty, architekty a další odborníky, kteří využívají výrobky ALCA každý den ke své práci.
Náš tým je vám samozřejmě k dispozici i pro individuální konzultace nebo vám sestaví školení na míru vašim potřebám.

Zobrazit termíny školení


Fotogalerie


Kontakt

Adresa
Komunardů 1626/35
170 00 Praha 7 - Holešovice
Česká republika
Otevírací doba
Po–Pá 9.00–17.00 hod.
Zobrazit kontakt