Šetří čas a pracovní sílu

Alcasystem dokáže nahradit zděnou i sádrokartonovou stěnu. Najde uplatnění jak ve větších developerských projektech, tak při stavbě rodinných domů nebo při rekonstrukcích. Prefabrikované stěny dovezené až na stavbu výrazně urychlují práci a šetří tak čas i náklady. Čím větší je projekt, tím větší je úspora.rychlá
a čistá výstavba

Stěna je tvořena ze tří základních komponent, které se jednoduše skládají jako stavebnice. Montáž stěny zvládne po zaškolení jedna osoba bez speciální kvalifikace. Celá instalace včetně zaklopení stěny sádrokartonem probíhá suchou cestou, nejsou tedy zapotřebí ani technologické přestávky.

PŘESNOST
A DOKONALE ROVNÉ PLOCHY

Profily Alcasystem jsou dokonale rovné, spojování pomocí rohových spojek zajistí vždy pravý úhel. Po napozicování stěny v prostoru vznikne dokonale rovná a pevná stěna připravená na zaklopení sádrokartonem. Nehrozí tak prohýbání sádrokartonů ani praskání obkladů.

Vysoká nosnost stěny

Alcasystem může být instalován formou předstěny nebo může tvořit příčku. Je testován a certifikován v německých zkušebnách MPA na excentrickou nosnost až 400 kg.

ZVUKOVÁ IZOLACE
A POŽÁRNÍ ODOLNOST

Alcasystem je certifikován dle evropských standardů v akreditovaných zkušebnách, splňuje požadavky na moderní řešení staveb.

NÍZKÁ HMOTNOST
ALE VYSOKÁ PEVNOST

Materiál použitý k výrobě komponent Alcasystem vyniká nízkou hmotností a zároveň vysokou pevností. Prefabrikovanou stěnu včetně integrované sanitární techniky a potrubních systémů zvládnou umístit 2 osoby.

PREFABRIKACE

Prefabrikace stěn šetří čas na stavbě. Lze ji dovézt kompletně hotovou s již integrovanou sanitární technikou i rozvody vody. Díky nízké hmotnosti se snadno přepravuje a manipulace s ní je snadná. Stěna je dokonale flexibilní, takže i při nepředvídaných okolnostech na stavbě ji lze snadno přizpůsobit prostoru.

VLASTNÍ VÝROBA
A SKLADOVÉ ZÁSOBY

Výroba profilů a veškerého příslušenství probíhá v České republice. Rovněž držíme skladovou zásobu jako u všech našich ostatních výrobků Alca. Díky tomu jsme schopni garantovat včasné dodání a tím snížit prostoje na stavbě.


Líbí se Vám Alcasystem?

Kontaktujte nás

ŘEŠENÍ PRO JAKÝKOLIV PROSTOR

Alcasystem je absolutně modulární. Lze ho využít pro předstěnu. Systém lze libovolně větvit do tvaru L nebo X a napasovat na jakýkoliv prostor. Rozměry stěn z Alcasystem nejsou nijak limitovány, lze vytvořit stěnu jakékoliv šířky i výšky. Stěnu lze také zkosit pod jakýmkoliv úhlem pro šikmé stropy, lze v ní také vytvořit stavební otvory pro dveře nebo okna. Veškerá sanitární technika a rozvody vody jsou vždy integrovány uvnitř.

Vše od jednoho výrobce

Za výrobou stěn stojí česká skupina Alca Group, integrující dva největší české výrobce sanitární techniky a potrubních systémů – společnosti Alcadrain a FV Plast. To garantuje 100% kompatibilitu všech komponent a prvotřídní kvalitu prověřenou desítkami let vývoje.

Alcasystem vše od jednoho výrobce

Líbí se Vám Alcasystem?

Kontaktujte nás

Alcasystem bytová jádra

Nový směr pro renovace bytových jader
Vaše umakartové koupelny jednoho dne doslouží, a když k tomu dojde, je většinou zapotřebí kompletní rekonstrukce bytového jádra.
Máme pro vás alternativní řešení v geniální konstrukci Alcasystem.

Alcasystem katalog

Alcasystem WC sety

Kombinací systémové stěny a předstěnového instalačního systému vznikly univerzální WC sety, které výrazně šetří čas při montáži WC do připravených nik.

Alcasystem set

Video

Alcasystem v praxi – prezentační video

Alcasystem v Libovkách Pepy Libického

Montáž Alcasystem stěny


Líbí se Vám Alcasystem?

Vyplňte formulář a ozveme se Vám zpět

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem reakce na odeslanou zprávu. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.