Liniové podlahové žlaby plastové

Podlahové žlaby

Plastové žlaby představují ekonomické řešení v segmentu podlahových žlabů. Použití jiného materiálu umožňuje snížit cenu při zachování relativně vysokých funkčních vlastností. Jsou vyrobeny z vysoce odolného plastu, který odolává mrazu i chemii. Na výběr jsou podlahové žlaby ve dvou stavebních výškách.

Liniové podlahové žlaby plastové

Žlab Simple APZ8, APZ9 a APZ10

Základní model z řady plastových podlahových žlabů je pro svou nízkou stavební výšku 62 mm vhodný zejména pro rekonstrukce a jiné stavby, kde je problém s nedostatkem místa v podlaze.

Součástí každého žlabu je kompletní souprava žlabu s roštem a výškově nastavitelných noh s kotvicími prvky a hydroizolační páskou. V nabídce máme tři designová provedení roštů.

Žlab Optimal APZ12

Střední třída podlahových žlabů vhodná jako ekonomické řešení do projektů a jiných míst, kde je vyžadováno plnění různých norem. Tento žlab má spádované tělo a disponuje dvoukomorovou zápachovou uzávěrou s jednoduchou čistitelností a průtokem až 63 l/min. Tím je garantováno, že nedojde k vytopení vaší koupelny ani při instalaci velkoformátové sprchové hlavice s vysokým průtokem vody. Výškově nastavitelné plastové kotvicí nohy umožňují rychlou a komfortní instalaci včetně přesného nastavení roviny.

Rošt není součástí balení. V nabídce jsou rošty perforované, plné nebo rošty uzpůsobené pro vložení dlažby či vodovzdorného dřeva.

Kombinovaná zápachová uzávěra

Všechny plastové žlaby obsahují takzvanou kombinovanou zápachovou uzávěru. Ta snižuje nebezpečí pronikání zápachu z kanalizace i po případném vyschnutí vody v sifonu.

Tento systém je vhodný zejména pro použití v místech, kde se neočekává pravidelné použití sprchového koutu. Aby bylo čištění sifonů maximálně jednoduché a rychlé, jsou kompletně rozebíratelné až po odpadní trubku.