V každém detailu váš

Každý z nás je jedinečný. Osobnost, vkus, zájmy, temperament. To vše nás definuje. A zasloužíme si žít v prostředí, které naši individualitu odráží. Do posledního detailu.

Přehrát video

Čtyři barevná provedení

Vybrali jsme ty nejžádanější odstíny a dokonale odladili barvy všech produktů programu INDIVIDUAL. Nemusíte tak mít obavy, že vaše ovládací tlačítko, sifony, click-clack či rohový ventil nebudou ladit s vaší baterií.

Perfektně ladí

Naše PVD produkty umožnují celý program sestavit tak, aby dokonale ladil i s bateriemi a dalšími výrobky ostatních výrobců

Unikátní technologie PVD

LESK
(od 3Q/2021)
KARTÁČOVANÝ MAT

Luxusní povrch produktů v nejvyšší kvalitě vzniká nanesením speciálního materiálu ve velmi tenké vrstvě, který splyne s podkladem na atomární úrovni.

Výsledkem je zvýšená odolnost a životnost produktu. Ale také elegantní vzhled. A to buď v superlesklém povedení nebo v kartáčované variantě s výraznější texturou.

Dokonalá harmonie

Ať už zvolíte elegantní povrch růžového zlata, oslňující zlatou barvu, decentní nikl, nebo moderní gun metal, všechny povrchy programu INDIVIDUAL zaručují dokonalou stálost barev a vysokou odolnost proti poškrábání.