Podomítkové WC moduly

Řada předstěnových instalačních systémů ALCA je navržena tak, aby byla schopna pokrýt široké spektrum použití. To zahrnuje zejména zazdívání, suchou instalaci do sádrokartonu, ale i možnost umístit systém do prostoru jako solitér.

Podomítkové WC moduly
15 let záruka
Kompletně vyrobeno v ČR
Nahradní díly držíme 25 let
100% kompatibilita tlačítek

Inovovaný WC modul, který nám pomohlo vyvinout víc než 3000 českých a slovenských instalatérů.

Moduly pro zazdívání i suchou výstavbu

Každý projekt vyžaduje své vlastní řešení. Alca WC moduly jsou navrženy tak, aby vyhověly požadavkům jak pro klasickou zděnou výstavbu, tak pro moderní lehké materiály.

Jednoduchá instalace i údržba

Našim montážníkům a instalatérům se snažíme práci s WC modulem co nejvíce usnadnit. Proto je veškeré příslušenství součástí každého balení. Ať se jedná o materiál k připojení WC mísy, kompletní kotevní materiál nebo potřebné instalační krytky. Navíc jsme vybavili naše moduly brzdou kotvících nohou nebo soupravou pro upevnění do stěny EASY LOCK.

Garantujeme 25 let dostupnosti náhradních dílů, které najdete u svého prodejce instalační techniky. K dispozici je také technická podpora.

Katalog zdarma ico
Katalog zdarma
Mějte nabídku našich modulů a tlačítek stále při ruce. Katalog vám pošleme v digitální podobě e-mailem a nebo přímo na vaši adresu.

Výhody předstěnových instalačních systémů Alca

WC moduly ALCA dodáváme do celého světa už déle než 15 let. Za tu dobu jsme je spolu s 3000 instalatéry a montážníky dovedli k dokonalosti.

Těší nás zejména diskrétní osvěžovač tablet, odvětrávání s okamžitou eliminací nežádoucího zápachu nebo speciální systémy do neobvyklých prostor.

Velký výběr tlačítek a jejich kompatibilita

Od počátku výroby WC modulů si v Alce zakládáme nejen na funkčnosti, ale také na eleganci. Z toho důvodu přinášíme několik řad ovládacích tlačítek, která dokáží každé koupelně vtisknout jedinečný nádech.

Naše tlačítka jsou zpětně kompatibilní. Do své koupelny si tak můžete nainstalovat takové, jaké se vám líbí.

Po–Pá 7.00–16.00 hod.
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora

Jsme tu pro vás. Kontaktujte naši odbornou technickou podporu telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu mezi 9:00 a 16:00. Naši zkušení specialisté vám rádi pomohou s jakýmikoli dotazy, problémy nebo nastavením. Vaše spokojenost je pro nás prioritou!

Volejte: +420 773 835 720
Pište: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nabídka školení
Nabídka školení

Získejte záruku až 25 let na naše produkty.

Účastněte se našeho školení a získejte certifikát, díky kterému získáte záruku až 25 let na naše produkty.

Typy WC Modulů Alca