Sprchové podlahové žlaby jsou moderním nástupcem klasického sprchového koutu s vaničkou. Prostor koupelny se otevře, stane se tak bezbariérovým a dodá koupelně větší vzdušnost.

Jsme lídrem na trhu podlahových žlabů v Evropě. Vsaďte na jistotu a vyberte si podlahový žlab ALCA.

Naše komplexní nabídka podlahových žlabů zahrnuje žlaby z různých materiálů (nerezové i plastové), pro různé umístění ve sprchovém koutu (do prostoru, ke zdi, do rohu i pro zabudování do stěny), s různou stavební výškou (standardní i sníženou), bohatý výběr designových roštů.

Žlaby s nízkou stavební výškou

Nerezové žlaby ALCA jsou uzpůsobeny nejvyšším nárokům na zabudování. Nabízená minimální stavební výška žlabů ALCA je od 55 mm do 85 mm. Výška 55 mm je vhodná pro rekonstrukce domů, kde je úzký profil betonové vrstvy podlahy. Výška 85 mm je vhodná pro novostavby, ve kterých se už při projektování koupelny počítá se zabudováním žlabu.

Žlaby s dokonale čistitelným sifonem

Tam, kde je standardně jedna zápachová uzávěra, využívá nerezový žlab ALCA systém dvou odtokových komor s vyjímatelnými vtokovými dílci. Vzniká tak sifon se zdvojenou zápachovou uzávěrou s možností jednoduchého a dokonalého čistění obou odtokových komor až po odpadní trubku. Díky zdvojené zápachové uzávěře jsme prodloužili dobu mezi údržbovým čistěním odtokových komor na dvojnásobek. Na vyžádání lze objednat i sifon s kombinovanou zápachovou uzávěrou.

Žlaby s prodlouženou zárukou 25 let

Odbornou a profesionální montáží lze výrazně ovlivnit funkčnost, životnost a užitnou hodnotu výrobku a tím samozřejmě spokojenost uživatele s daným produktem. Na nerezové podlahové žlaby Alca, nainstalované certifikovaným instalatérem proto poskytujeme rozšířenou záruční lhůtu 25 let.

Podlahové žlaby