Záruka 25 let

Žlaby ALCA jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Materiál a konstrukce zajišťují vysokou pevnost a odolnost vůči deformaci. Elektrochemické přeleštění omezuje ulpívání nečistot uvnitř žlabu, zabezpečuje spolehlivé napojení žlabu na hydroizolaci a zvyšuje jeho odolnost proti korozi. Finální povrch je kovově lesklý, zbavený všech nečistot, hladší než původní nerezový materiál.

široký výběr roštů

Chcete nechat rošt vyniknout nebo jste milovníkem minimalismu a přejete si, aby se opticky propojil s dlažbou? Je to jen na vás. Nabízíme široký výběr zajímavých roštů v různých designech i materiálech. Pusťte se proti proudu a nechte se inspirovat.

Vysoký průtok vody

Mnohé žlaby nabízené na trhu obsahují obyčejný sifon, který má odtok maximálně 30 l/min. Žlaby ALCA se speciálním dvoukomorovým sifonem zaručují průtok až 68 l/min. Tím je garantováno, že nedojde k hromadění vody ve sprše vaší koupelny ani při instalaci velkoformátové sprchovací hlavice s vysokým přítokem vody.

Dokonale čistitelný sifon

Tam, kde je standardně jedna zápachová uzávěra, využívá žlab ALCA systém dvou odtokových komor s vyjímatelnými vtokovými dílci. Vzniká tak sifon se zdvojenou zápachovou uzávěrou s možností jednoduchého a dokonalého čistění obou odtokových komor až po odpadní trubku.
Zdvojená zápachová uzávěra současně prodlužuje dobu mezi jednotlivými údržbovými čistěními odtokových komor na dvojnásobek.

Bezzápachovost

Žlaby ALCA nabízí takzvanou kombinovanou zápachovou uzávěru. Ta snižuje nebezpečí pronikání zápachu z kanalizace i po případném vyschnutí vody v sifonu.
Tento systém je vhodný zejména pro použití v místech, kde se neočekává pravidelné použití sprchového koutu. Aby bylo čištění sifonů maximálně jednoduché a rychlé, jsou kompletně rozebíratelné až po odpadní trubku.


PŘEHRÁT VIDEO

Žlaby s nízkou stavební výškou

Žlaby ALCA jsou uzpůsobeny nejvyšším nárokům na zabudování. Nabízená stavební výška žlabů ALCA je od 55 mm do 85 mm. Výška 55 mm je vhodná pro rekonstrukce domů, kde je úzký profil betonové vrstvy podlahy. Výška 85 mm je vhodná pro novostavby, ve kterých se už při projektování koupelny počítá se zabudováním žlabu.

Kde koupit

Nejprodávanější žlaby v nabídce

Vyberte si nejbližšího prodejce

jak správně vybrat žlab

Pro správný výběr žlabu nezapomeňte na důležité parametry jako je materiál žlabu, umístění ve sprchovém koutu nebo typ roštu.

nerezové podlahové žlaby

Zvolte nerezové žlaby, prémiový produkt se zárukou 25 let.

zobrazit nerezové žlaby

plastové podlahové žlaby

Zvolte ekonomickou variantu z vysoce odolného plastu.

zobrazit plastové žlaby

Zabudování do prostoru

Žlaby umístěné do prostoru sprchového koutu nabízíme v plastové i nerezové verzi, vč. barevného provedení v černé matné barvě. Můžete vybírat mezi tradičními nerezovými žlaby s širokou nabídkou různých typů roštů (plné, perforované, pro vložení dlažby) nebo provedení Fit and Go, kde máte vše potřebné pro instalaci již obsaženo v balení.

Zabudování ke stěně

Žlab umístěný ke stěně odvede spolehlivou a diskrétní službu. Umožní vaší dlažbě lépe vyniknout a podtrhne tak eleganci sprchového koutu. Velkou výhodou je také jednodušší spádování podlahy pouze jedním směrem.

Zabudování do stěny

Odtokový systém pro zabudování do stěny je zvláště vhodný do míst s větší frekvenci lidi, jakými jsou například bazény, lázně a wellness centra. Kryt žlabu můžete mít v plném provedení v lesku či matu, anebo jej lze vyplnit obkladem, aby dokonale splynul se sprchovým koutem. Voda vtéká do žlabu pouze mezerou mezi okrajem dlažby a krytem odtokového systému.

Objevte také WC systémy ALCA

Předstěnové instalační systémy ALCA pro závěsné toalety nabízí záruku 15 let a široký výběr splachovacích tlačítek. Jsou tiché, rychlé, spolehlivé a obsahují dávkovač WC tablet zdarma.

ZOBRAZIT WC SYSTÉMY