Nová designová tlačítka od Lucie Koldové Dot.Dot. a Linka

Představujeme Dot.Dot. a Linku. Dominantním prvkem obou tlačítek je obvodový prolis. Inspirací pro něj byl proud stékající vody. Tento designový prvek spojuje jednoduchost s příběhem. Důraz na detaily, který se projevuje v jemném zaoblení a minimalismu, proměňuje běžné tlačítko v uživatelsky příjemný a zároveň estetický kousek.

Nové WC tlačítko Linka

Přísná linka změkčená prolisem
Tlačítko je inspirováno tvary a liniemi moderní architektury. Na první pohled působí ultimátně a nekompromisně. Oblý tvar prolisu ale celkový výraz změkčuje, a tlačítko tak získává dojem vlídnosti a vyváženosti.

Splynout se stěnou nebo nechat vyniknout
Ať jsou požadavky jakékoliv, v široké nabídce barevných variant najdete řešení pro každý nápad. Tlačítka Linka jsou navíc tak tenká, že splynou s obkladem.

Nové WC tlačítko Dot.Dot.

Kruh jako symbol dokonalosti
Jednoduchost a efektivita to jsou dva aspekty tlačítka Dot.Dot. Tradiční symbol kruhu zvýrazněný elegantním prohnutím po celém obvodu v sobě nese příběh odtékající vody. A navíc bude v koupelně vypadat přímo skvostně.

Hra kontrastů
Čtyři barevné varianty vyhoví každé koupelně. Důraz na minimalistický design dává ovládacímu tlačítku v jednobarevné variantě až sošný charakter. Naopak kontrast mezi minimalistickou černou a výraznou zlatou dodá každé místnosti na odvaze i noblesnosti.

autorka tlačítek Lucie Koldová

Čistota a jasný směr
Lucie Koldová je významnou osobností v českém designu. Navrhuje nábytek, svítidla, objekty i celé atmosférické prostory. Nyní se spojila s Alcou, aby vytvořila sérii designérských tlačítek nazvaných Linka a Dot.Dot.

Dominantním prvkem obou tlačítek je obvodový prolis. Inspirací pro něj byl proud stékající vody.

Lucie Koldová
„Tento designový prvek spojuje jednoduchost s příběhem. Důraz na detaily, který se projevuje v jemném zaoblení a minimalismu, proměňuje běžné tlačítko v uživatelsky příjemný a zároveň estetický kousek.“
Popisuje ideu Lucie Koldová.

Barevné varianty

Celkem 8 barevných variant. Od černočerné matné až po sněhově bílou.

Linka

Dot.Dot.

Kde koupit ico
Kde koupit
Vyberte si z rozsáhlé sítě tisíce prodejních míst.

Výhody tlačítek Alca

Vyklápěcí tlačítka

course info icon

Rámeček ovládacích tlačítek jsme doplnili o vyklápěcí mechanismus pro snadnější sejmutí tlačítka. V kombinaci s dávkovačem tablet umístěným v každém WC modulu tvoří systém pro ještě větší hygienu vaší toalety.

Antibakteriální úprava

course info icon

Povrchová úprava všech matných tlačítek nově obsahuje nanočástice stříbra, které brání rozšiřování nežádoucích mikroorganismů.

Nezanechává otisky

course info icon

Povrch ovládacích tlačítek je opatřen speciální ochrannou vrstvou, na které nezůstávají otisky prstů. Kromě estetické funkce má tato úprava i další výhody. Tlačítka nemusí být tak často ošetřována, čímž se výrazně zvyšuje jejich životnost.

100% kompatibilita

course info icon

Tlačítka Dot.Dot. a Linka jsou 100% kompatibilní se všemi splachovacími systémy Alca.

play button