Rádi bychom všem středním školám a odborným učilištím nabídli sérii edukačních videí určených primárně pro domácí výuku žáků.

Série je rozdělená do několika bloků – kurzů, které se vždy týkají jednoho tématu. Ke každému kurzu je připraven i ověřovací test.

Videa jsou umístěna na YouTube kanálu společnosti a spustíte je kliknutím na odkazy u jednotlivých kurzů. U každého kurzu naleznete také odkaz na stažení interaktivního testu ve formátu PDF.

Máte-li jakýkoliv námět na obsah, který byste uvítali od nás touto formou zpracovat, neváhejte kontaktovat školitele Alcadrainu Ivo Fischera – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 774 780 649.

Kurz 1 – Toalety

V prvním kurzu jsme se zaměřili na kategorii předstěnových instalačních systémů. Poznáte kompletní členění předstěnových instalačních systémů včetně jejich speciálních variant a také rozdělení ovládacích tlačítek.

Spustit Kurz 1

Kurz 2 – Montáž a servis

Ve druhém kurzu uvidíte praktické ukázky montáže a servisu předstěnových instalačních systémů a ovládacích tlačítek.

Spustit Kurz 2

Kurz 3 – Nerezové podlahové žlaby

Ve třetím kurzu vás seznámíme s kategorií nerezových podlahových žlabů – nejoblíbenějším způsobem odvodnění sprchových koutů. Dozvíte se nejenom jak vybrat správný sprchový žlab, ale také jak ho odborně namontovat a servisovat.

Spustit Kurz 3

Kurz 4 – Plastové podlahové žlaby a podlahové vpusti

Ve čtvrtém kurzu pokračujeme prezentací liniového odvodnění v kategorii plastových podlahových žlabů. Dozvíte se také o alternativním bodovém odvodnění – podlahových vpustích, které se často využívají nejenom v koupelnách, ale také například v technických místnostech nebo prádelnách.

Spustit Kurz 4