Alcadays jsou pro Alcu tradičně největší událostí roku. Každoročně se stanou dějištěm mnoha schůzek a kontaktů mezi lidmi, kteří se často znají jen z obrazovek nebo telefonů. Jsou místem pro navázání obchodních i osobních vztahů. Ty letošní přinesly ještě něco navíc.

Design a elegance v hlavní roli

Několikadenní maraton jednání a prohlídek výrobních prostor odstartoval ve středu 18. října galavečerem v showroomu Alca v Praze. Hosté si zde mohli prohlédnout kompletní sortiment produktů na jednom místě. Zlatým hřebem večera pak byl slavnostní křest nových tlačítek Linka a Dot.Dot. navržených designérkou Lucií Koldovou. K vidění byla kromě jiného také interaktivní expozice tlačítek vzniklá rovněž za spolupráce Alcy s Lucií Koldovou. Tato expozice byla začátkem října součástí veletrhu Designblok, kde slavila u návštěvníků velké úspěchy. Neméně úspěchů sklidila i v showroomu.

Celý středeční večer se nesl ve znamení elegance a noblesy a byl doprovázen dobrým jídlem, hudbou a dobrou náladou. Svou účastí nás poctila také řada významných hostů v čele s Bárou Nesvadbovou, zakladatelkou nadace Be Charity, kterou Alca dlouhodobě podporuje. Dokonalou atmosféru dokreslila skvělá vína z Vinařství Obelisk.

Design a elegance v hlavní roli

Spojení příjemného s užitečným

Alcadays se, tak jako každý rok, staly příležitostí k setkání klientů a partnerů napříč Evropou, ale i mimo ni. „Se zákazníky jsme v denním kontaktu, ale většinou jen elektronickou cestou. Každý dobrý obchodník ale ví, že vztahy se nejlépe budují osobně. Alcadays jsou pro nás v tomto ohledu jedinečnou možností a jsme za ni rádi,“ říká obchodní ředitel Alcy Jan Pěček.

 V rámci Alcadays, které se konaly ve dnech 18.–21. 10., proběhlo více než 50 obchodních jednání, která se prolínala s prezentacemi a exkurzemi po výrobních prostorách. Nechyběla komentovaná prohlídka Vinařství Obelisk s degustací a prohlídka zámku Valtice. „Chceme našim partnerům ukázat, že Alca je velká firma, se kterou je radost spolupracovat. Snažili jsme se pro ně připravit program, který je nejen pracovní, ale i zábavný. Myslím, že se nám to podařilo vybalancovat a naši hosté odjížděli spokojeni,“ hodnotí akci výkonná ředitelka Radka Prokopová.

Spojení příjemného s užitečným
„Pro dobrý výsledek je někdy potřeba hodně zabrat, ale když se věc podaří, odnáším si dobrý pocit z odvedené práce.“
František Fabičovic, generální ředitel Alcy

Děkujeme, že jste byli s námi

Alacadays navštívilo více než 250 obchodních partnerů z 24 zemí. „Pro dobrý výsledek je někdy potřeba hodně zabrat, ale když se věc podaří, odnáším si dobrý pocit z odvedené práce. Alcadays určitě patří k akcím, pro které stálo za to zabrat,“ uzavírá generální ředitel Alcy František Fabičovic.

Zajímá vás, jak to všechno vypadalo? Podívejte se do galerie a zhlédněte video z večírku nebo rozhovory s našimi hosty.

Fotogalerie z Alcadays